Części zamienne AGD

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, sprzedając części zamienne AGD i wykonującą naprawy serwisowe urządzeń gastronomicznych i sprzętu gospodarstwa domowego w Warszawie i na terenie całego kraju.

Zapewniamy doradztwo, profesjonalny dobór elementów oraz odpowiednie części zamienne AGD największych producentów jak Whirlpool, Ariston, Polar, Zelmer, Indesit, Electrolux, Mastercook, Siemens, Bosch, Miele, Brandt, Zanussi, Kenwood, Samsung, Sharp, Amica i innych.

Prowadzimy sprzedaż

  • Części do pralek i części do suszarek – programatory, grzałki, paski klinowe, łożyska, pompy, hydrostaty, elektrozawory, bębny, uszczelki i filtry.
  • Części do lodówek i części do zamrażarek – termostaty, drzwiczki, uszczelki, sprężarki / agregaty, skraplacze, kondensatory i startery.
  • Części do zmywarek – programatory, grzałki, elektrozawory, hydrostaty, pompy, kosze i kółka.
  • Części do odkurzaczyworki do odkurzacza, rury, węże, ssawki, filtry, silniki, wirniki, stojany, włączniki.
  • Części zamiennie do okapów – wentylatory, filtry węglowe, włączniki, moduły.
  • Części do ekspresów ciśnieniowych, czajników, opiekaczy i mikrofalówek.
W ofercie również

Części do kuchni i części do piekarników, kuchenek mikrofalowych, prodiżów, żelazek, suszarek i prostownic do włosów takie jak grzałki, termostaty, programatory, włączniki, pokrętła.

© 2017 Naprawa AGD, serwis, części zamienne, pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, urządzenia gastronomiczne, ul. Dolna 21B, Warszawa ART-DOM-GASTRO.

Naprawa AGD serwis, części zamienne, urządzenia gastronomiczne

Naprawa AGD, serwis, części zamienne, pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, urządzenia gastronomiczne, ul. Dolna 21B, Warszawa.